Červenec 2011

Měsíční pauza....

24. července 2011 v 20:34 | Hrušková K* |  bylo a bude
Tak jsem asi tak po týdnu (nevím to přesně) zde! A jsem moc ráda že jsem to stihla napsat tento článek. Je mou poviností vám oznámit že tu asi tak měsíc nebude. Bohužel! Sotva jsem z blogem začla, budu mít měsíční pauzu. Proč? Protože se nám rozbil počítač. Je pomalej jak šnek nebo nevím co a prostě se na něm nedá nic dělat. Zítra ho povezeme na opravu (k našemu bratranci). Asi si říkáte proč tu budu asi až vzáří, ale to proto že bratranec chodí na brigády a nebude mít moc času. Budeme vůbec rádi když nám ho opraví.
Pokud budete psát komenty, budu moc ráda a ráda si je budu číst a určitě budu chodit koukat na vaše blogy a číst vaše články, ale komentovat nebudu protože to na mém telefonu nejde :(

P.S. užijte si zbytek prázdnin a zase někdy zavítejte na můj blog, třeba se tu bjevím dríve, co já vím :)

Krásné prázdniny vám přeje Hrušková K*

Nesměj se cikánovi na kole. Možná je tvoje.

20. července 2011 v 16:30 | Hrušková K* |  deníček
Tak si myslím že by to pro dnešk už stačilo. Přibyly tu asi tak tři články a jak koukám na blohu bylo asi deset lidí což se mi líbí. Design zatím není hotov. Škoda, ale co nadělám. Zuzka už ho měla hotovej, al bohužel ho neuložila, tak snad bude zítra :)
Jinak víte co nechápu?? Jak se můžou pohádat dvě kamarádky když se naposledy viděli posledního června. No prostě to nechápu, ale když se nad tím zamyslím asi bych to s ní měla skončit. Nemá to s ní cenu a nestojím o to aby mi psala že jsem jí akorát využila a takobé další kecy. No raději to tu už nebudu rozebírat nebo zase budu muset blog zrušit. To tak nenávidím když někdo nedokáže uznat že mám pravdu....No tak jo, už opravdu jdu. Kecu jsem zde napsala dost takže dobrý :) Jo a ještě takovej dotaz nevíte kde se dá stáhnout funkční photoshop cs5?? pokud nenapíšete nebude zde moje grafika :) Cha jsem to ale potvůrka :) Prosím prosím pište zde komentáře co by jste chtěli abych zítra napsala. Když napíšete budu opravdu ráda, ale ať se to týká toho co mám napsané v záhlaví :) Tak už opravdu končím :) musím upéct buchtu tak paa :)*

Vcelku povedené.....

20. července 2011 v 14:33 | Hrušková K* |  statistiky
Ahojky lidi :)
chtěla bych vám opravdu poděkovat za tu nádhernou návštěvnost :) Jste opravdu zlatí :) Jen tak dál a hlavně prosím komentujte :)

Big Bang-představitel korejského popu

20. července 2011 v 14:08 | Hrušková K* |  designy-celebrity
Tady máte první ukázku mého designu.
Spokojenost: Na to že tento design patří mezi mé první, tak jsem si ním spokojená.
Doba trvání: asi tak 2 hodiny.....
program: Myslím že to byl Adobe photoshop cs3 a musím uznat že je celkem na prd.....
Chceš tento design??
V případě zájmu o tento design piště prosím do komentářů. Prosím zadejte i e-mail abych se vám mohla ozvat a domluvit se na důležtých informacích.

kapitola 1.-Rodina Voňavých

19. července 2011 v 15:43 | Hrušková K* |  příběhy
Eva s Martinem byli v kuchyni a obědvali. Martin jídlo házel všude okolo a Eva z něho měla nervy na pochodu. Vůbec nechtěl jíst a už vůbec nechtěl poslouchat.
Tereza seděla ve školní lavici a namáhala svoje mozkové buňky při hodině zeměpisu ,který tak nenávidí.
Vašek sedí za volantem kamionu a je na cestě do Holandska. S kamionem jezdí opravdu často a proto doma bývá pouze na výkendy. Sice má velký plat , ale k čemu mu to je když stále někam cestuje.
Eva s Martinem už konečně dojedli a proto si jdou s Martinem lehnout. Jakmile Martin usl, Eva šla umývat nádobí. Přesto, že mají pěněz dost, myčku nemají. Proč? To nikdo neví. Snad jen Eva a Vašek.
Tereze odzvonila poslední hodina a mohla jít konečně domů. Jelikož byl pátek , tak měla před sebou dva dny volna a mohla zase tvořit ty její doplňky a jiné serepetičky.
Dokud Martin spal, šla Eva s Terezou uklízet byt, protože má večer přijet Vašek, tak aby přijel do čistého a uklizeného bytu.
Když Eva s terezou uklízeli, venku se setmělo a čas tak rychle utekl, že už bylo půl desáté a Martin stále spal a Tereza šla taky.
Všichni čtyři se vzbudili ráno kolem somé hodiny a sešli se u snídaně. Tereza poznala na rodičích že jí něco tají. Přemýšlela co to může být ale nic jí nenapadlo. Když v tom Eva a Vašek začli: Děti naše, musíme vám něco moc důležitého říct. Na chvíli se odmlčeli a pokračovali. Budeme ......

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
otázky pro vás:
1,Líbil se vám příběh?
2,Proč nemají myčku?
3,Co bude rodina voňavých??

ÚVOD- Rodina Voňavých

19. července 2011 v 14:56 | Hrušková K* |  příběhy
Tak a je tu první příběh...Je zatím nic moc, ale snad se vám bude líbit....Bude to na několik kapitol, zatím ale nevím kolik.


postavy:
Tereza Voňavá (12let)
Martin Voňavý (2roky)
Vašek Voňavý (36let) řidič kamionu
Eva Voňavá (34let) na mateřské dovolené-pracuje v parfumerii

Jsem z5

18. července 2011 v 10:51 | Hrušková K*
Tak jsem opět zde v plné kráse.
Slibovaný designzatím není hotov a proto se dnes odpoledne pokusím nějaký ukuchtit :)
Na závodech jsem se po odpolednech nudila a proto jsem pro vás psala do sešitu články, teď už je jen přepsat a budete mít co číst. Hlavně vás chci poprosit komentujte články ať vím co na ně říkáte.

Aktualizace: Desighn jsem sice spatlala ale říkat se tomu tak nedalo. Skrátka to budete muset vydržet s tím staarým designem dokud mi zuzka neudělá ten objednaný ... Bohužel bude déle trvat rozjezd tohoto blogu. Navíc mi to vše komplikujou prázdniny :( Docela si i přeju aby už zkončili.

Odjíždím...

13. července 2011 v 18:41 | Hrušková K* |  deníček
Bohužel je to tak.
Zítra brzo ráno odjíždím pořádat závody na Čachnov.
Zkoušela jsem vyrábět dess, ale bohužel se mi nepodařil tak jsem požádala moji kamrádku a skvělou grafičku Zoomy.
Doufám že mi dessign udělá a až se vrátím budu to tu moci pěkně rozjet.
No a co tu vlastně najdete?? Bude tu moje tvoření, grafika(kterou moc neumím,spíše vůbec) a nějaké články, no a samozřejmě soutěže :)
Dnes se pokusím přednastavit nějaké články, ale nevím zda to stihnu :)

TVOŘENÍ

11. července 2011 v 20:13 | Hrušková K*
háčkování
kumihimo
kusudama
náramky přátelství

SN- stálý návštěvníci -SN

11. července 2011 v 19:57 | Hrušková K*
SN se může stát jenten kdo pravidelně a RÁD navštěvuje můj blog. Není mu to poviností.

RUBRIKY

11. července 2011 v 19:54 | Hrušková K*
psaní
tvoření
grafika
soutěže

GRAFIKA

11. července 2011 v 19:50 | Hrušková K*
designy
avatary
objednej si
vezmi si (grafika na přání)